SEM i Administracja

sem i administracja
SEM I ADMINISTRACJA, CZYLI JAK EFEKTYWNIE I SKUTECZNIE ZADBAMY O TWOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ.
Niewiele osób tak naprawdę ma świadomość iż wykonanie odpowiedniej strony internetowej czy sklepu, to zaledwie początek budowania swojej pozycji w sieci. Jest to droga trudna, i wbrew temu czym nęcą nas chwytliwe hasła agencji marketingowych, wymagająca sporego zaangażowania czasu i środków. Oczywiście skuteczny SEM marketing to działania prowadzone wielotorowo, przy użyciu specjalistycznych zabiegów, technik i narzędzi wykorzystywanych przez specjalistów z branży. Mają one na celu wygenerowanie jak największego, i odpowiednio targetowanego ruchu na naszej stronie, a w konsekwencji tego zwiększenia zysków.

Jednak działania SEM marketingowe prowadzone na rzecz naszej strony można znacząco wesprzeć, i zintensyfikować ich skuteczność za pomocą odpowiednio prowadzonej polityki administracyjnej strony. Większość specjalistów z branży, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż odpowiednio wykonana, zarządzana i prowadzona strona, metodycznie rozbudowywana o unikalne i wartościowe treści i wspierana odpowiednim marketingiem to gwarancja sukcesu w Internecie. Tak więc nie należy skupiać się jedynie na reklamie i bagatelizować znaczenia jakie odgrywa odpowiednia administracja i zarządzanie własną stroną.
1
ADMINISTRACJA STRON INTERNETOWYCH
Świadczymy szeroki zakres działań związanych z zarządzaniem i prowadzeniem stron, sklepów i serwisów internetowych. W ramach takiej obsługi, zapewniamy dość szeroki i elastyczny zakres realizowanych prac.
1. Wprowadzanie na stronę materiałów i treści powierzanych nam przez klienta w formie elektronicznej. Przy takim rozwiązaniu są do nas przesyłane odpowiednie materiały, a na nas spoczywa już obowiązek ich odpowiedniego przygotowania, obrobienia i estetycznego rozmieszczenia na stronie.
2. Wprowadzanie materiałów samodzielnie przez nas przygotowywanych i przedstawianych jedynie do akceptacji. Przy tym rozwiązaniu, obowiązek rozbudowy strony o odpowiednie materiały i treści spoczywa całkowicie na nas. To my tworzymy odpowiednie treści i materiały nawiązujące do tematyki strony. Są to opisy działów czy podstron, artykuły i publikacje, elementy graficzne, banery, opisy produktów, umowy, pliki do pobrania itp. Oczywiście na każdym etapie tych działań klient ma możliwość wyznaczenia kierunków tematycznych rozwoju własnej strony.
3. Dozór techniczny stron internetowych, opieka i wsparcie w zakresie optymalizacji zawartości i treści, oraz metodyczne planowanie rozwoju struktury strony internetowej. Tego typu działanie zapewni Państwa stronie pomoc w zakresie problemów technicznych wynikających z nieprawidłowego działania, stały przegląd i analizę zawartości pod kątem optymalizacji strony pod wyszukiwarki itp.
2
POZYCJONOWANIE
Organiczne pozycjonowanie strony, to szeroko zakrojony proces działań polegających na przemyślanej i długofalowej polityce promowania strony. Jest on w głównej mierze ukierunkowany na konkretne frazy pod którymi strona ma zająć odpowiednio wysokie pozycje w wyszukiwarce. Mimo iż proces skutecznego pozycjonowania strony nie jest tani, wiele firm wiążących z internetem swoją przyszłość musi podjąć walkę na tym polu. Potencjalne korzyści wynikające z wysokich pozycji w wyszukiwarce, to nie tylko zwiększony ruch na stronie przekładający się na zyski, ale również coraz częściej kwestia prestiżu marki, która musi być widoczna na odpowiednio wysokich pozycjach. W ramach organicznego pozycjonowania strony przez nas, zapewniamy szereg działań opartych na metodach White Hat Seo, zgodnych z wytycznymi google i powszechnie przyjętymi zasadami etycznymi. Ze względu na coraz bardziej restrykcyjną politykę google w zakresie niedozwolonych praktyk pozycjonerskich, tego typu działania zyskują coraz bardziej na znaczeniu w tej branży, a co najważniejsze zapewniają klientowi bezpieczną strukturę zapleczową jego strony, nie narażającą go na negatywne konsekwencje ze strony google. Zapraszamy do kontaktu i zamówienia wyceny pozycjonowania u nas.
3
KAMPANIE REKLAMOWE
Odpowiednio przygotowana i targetowana kampania reklamowa może stać się istotnym źródłem pozyskiwania ruchu na naszej stronie internetowej. Jest to ciekawe rozwiązanie, dla wszystkich tych którzy niecierpliwiąc się długofalową polityką budowania pozycji swojej strony pragną osiągnąć wyniki szybko i bez zbędnej zwłoki. Należy jednak pamiętać iż kampanie reklamowe nie budują ustabilizowanej struktury zapleczowej naszej strony. Wyklikanie budżetu powoduje całkowity zanik źródeł pozyskiwania ruchu, a co za tym idzie powrót do stanu z przed rozpoczętej kampanii. Dlatego też, są one doskonałym wsparciem dla prowadzenia innych działań marketingowych w sieci, lub uzupełnieniem krótkofalowych kampanii nastawionych na intensyfikacje ruchu na stronie. W ramach naszej oferty zapewniamy prowadzenie kampanii AdWords, Adkontekst, kampanii na Facebooku i innych form reklamy kierowanej do klienta bezpośredniego.
4
PUBLICYSTYKA REKLAMOWA
W ramach prowadzenia długofalowej polityki reklamowej strony w Internecie, oferujemy bardzo atrakcyjną formę reklamy poprzez pisanie i zamieszczanie licznych artykułów i publikacji poświęconych Państwa firmie i ofercie, oraz branży w której działacie. Artykuły te mają zawsze pozytywny wydźwięk i są ukierunkowane na budowanie odpowiedniego wizerunku Państwa firmy w sieci. Tego typu działania przynoszą spore korzyści nie tylko dla powszechnej opinii o Państwa firmie, ale również dla samej strony internetowej podbijając jej wyniki i generując dodatkowy ruch. Jeśli chcesz zamówić u nas tą usługę napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego, a my przedstawimy szczegółową ofertę.
5
MARKETING SZEPTANY
To kolejne działania reklamowe przewidziane dla firm pracujących nad wizerunkiem i pozycją w Internecie. Marketing szeptany oparty jest na bezpośrednim przekazie do odbiorcy informacji wyglądającej na spontaniczną i bezinteresowną, a w gruncie rzeczy niosącą pozytywny przekaz reklamowy o konkretnej firmie, produkcie lub usłudze. Do tego celu wykorzystywane są najczęściej różnego rodzaju fora tematyczne i branżowe, gdzie podczas spontanicznych dyskusji dotyczących konkretnego wątku tematycznego, piszący zamieszcza odpowiednią informacje lub link. Jeśli pragniesz zamówić u nas marketing szeptany, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a my przedstawimy dla Ciebie wszelkie dostępne warianty.
6
KATALOGOWANIE
To jedna z najbardziej powszechnych form reklamy strony internetowej. Polega na zamieszczaniu opisów naszej strony wraz z linkami do niej na odpowiednio przygotowanych do tego stronach internetowych, powszechnie nazywanych katalogami. Podczas tego procesu przy zachowaniu unikalnych treści, tworzymy szerokie zaplecze informacyjno prezentacyjne dla naszej strony, zyskując przy tym odpowiednią ilość dodatkowych linków dla naszej strony. Ze względu na olbrzymią ilość dostępnych katalogów i przejrzysty system dodawania wpisów, katalogowanie stosowane jest na każdym etapie działań marketingowych strony, i w większym lub mniejszym stopniu korzysta z niego każda dobrze promowana strona internetowa. Oczywiście przy tak dużej liczebności dostępnych katalogów, warto w pierwszej kolejności skupić się na tych najbardziej wartościowych i generujących największy ruch, dlatego w tym zakresie klienci często korzystają z naszych usług, zlecając ten proces do realizacji nam. Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalnym katalogowaniem własnej strony, zapraszamy do kontaktu.