Reklamy z Drona

KRĘCENIE FILMÓW Z DRONA, KOMPLEKSOWA REALIZACJA SPOTÓW REKLAMOWYCH I UROCZYSTOŚCI W PLENERZE.
ZOBACZ PONIŻEJ, KILKA Z PRZYGOTOWANYCH PRZEZ NAS REALIZACJI...
gotoshoot spot galeria

NAAMA BAY - FILM

gotoshoot spot galeria

PUSTYNIA NA SYNAJU

gotoshoot spot galeria

RAFY KORALOWE CZ.2

gotoshoot spot galeria

SIVA SHARM GALERIA

gotoshoot spot galeria

SIVA SHARM FILM

gotoshoot spot galeria

SOHO SQUARE

gotoshoot spot galeria

GOTOSHOOT - SPOT GALERIA

gotoshoot spot święta

GOTOSHOOT - SPOT ŚWIĘTA

vestafox spot święta

VESTAFOX - SPOT ŚWIĘTA

hurghada long beach resort

HURGHADA LONG BEACH RESORT

vestafox - spot 2

VESTAFOX - SPOT 2

quadem po pustyni arabskiej

QUADEM PO PUSTYNI ARABSKIEJ

wycieczka po morzu czerwonym

WYCIECZKA PO MORZU CZERWONYM

el-gouna

EL-GOUNA

rafy koralowe morza czerwonego

RAFY KORALOWE MORZA CZERWONEGO

hurghada i al-dżuna

HURGHADA I AL-DŻUNA

renault megane r.s.

RENAULT MEGANE R.S.

vestafox - spot

VESTAFOX - SPOT

tunezja

TUNEZJA

moto park kraków

MOTO PARK KRAKÓW

trasa transfogarska z drona cz.2

TRASA TRANSFOGARSKA Z DRONA CZ.2

trasa transfogarska z drona cz.1

TRASA TRANSFOGARSKA Z DRONA CZ.1

sveti vlas z drona wieczorem

SVETI VLAS Z DRONA WIECZOREM

sveti vlas z drona cz.2

SVETI VLAS Z DRONA CZ.2

sveti vlas z drona cz.1

SVETI VLAS Z DRONA CZ.1

kąpielisko chorwacja

KĄPIELISKO CHORWACJA

film z drona
Współczesne technologie wkraczające do naszego życia często otwierają przed nami zupełnie nowe możliwości działania. Tak też stało się w przypadku dronów, które od momentu pojawienia się na rynku pierwszych komercyjnych wersji, znalazły swe zastosowanie przy wielu projektach, realizacjach i pracach w terenie. Niektórzy z nas nie zdają sobie nawet sprawy, jak szerokie zastosowanie może być dla tego typu urządzeń. Wystarczy nadmienić iż drony doskonale sprawdzają się w produkcjach telewizyjnych, rolnictwie, wojsku, logistyce, budownictwie czy nawet bezpieczeństwie, a od jakiegoś czasu z dużym powodzeniem są również wykorzystywane do działań marketingowych i promocyjnych. Oferty na tego typu usługi stały się na tyle przystępne cenowo, iż coraz większa grupa klientów decyduje się na realizacje filmów przy użyciu drona. W zakres takich usług wchodzą realizacje z rozmaitych eventów, ślubów, imprez plenerowych, zawodów itp. Dla firm poszukujących skutecznej i efektywnej reklamy spoty reklamowe przygotowywane przy użyciu drona dają nadzwyczajne efekty reklamowe. Przede wszystkim filmy takie są bardzo efektowne co zachęca do ich oglądania, kolejnym argumentem przemawiającym za tą formą reklamy jest powszechność dystrybucji. Mięły już bowiem czasy w których filmowe spoty reklamowe zamawiano jedynie na potrzeby prezentacji w stacjach telewizyjnych lub na telebimach. Dziś dobrze przygotowany i rozpowszechniony w Internecie spot reklamowy może przynieść równie wymierne efekty. Korzystając z takich serwisów jak: youtube, facebook , vimeo itp. możemy zaprezentować odpowiedni materiał filmowy, dzieląc się nim z użytkownikami na całym świecie, warto więc postarać się o film który zaprezentuje nas w jak najlepszy sposób.

Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani zamówieniem realizacji filmowej lub spotu reklamowego z drona, zapraszamy do zapoznania się szerzej z ofertą zleceń które wykonujemy.
1
Filmy i Spoty reklamowe prezentujące firmy oraz ich realizacje w terenie.
Mając na uwadze iż współczesny marketing wymaga od nas coraz bardziej pomysłowych form reklamy, sięganie po materiały i filmy wykonywane za pomocą drona staje się ze wszech miar uzasadnione. Wiadomo bowiem jak duże możliwości prezentacyjne dają nam dziś media elektroniczne w których olbrzymią rolę odgrywa przecież Internet. Tak więc atrakcyjnie i ciekawie przygotowany film reklamowy może stać się bardzo efektywnym narzędziem promującym naszą markę i firmę w sieci. Dobrze i ciekawie przygotowany spot reklamowy umożliwi nam pełniejsze zaprezentowanie własnej firmy i branży w której działamy. Dodatkowo za pośrednictwem drona możemy zaprezentować klientom własne osiągnięcia i realizacje np. wykonane zlecenia budowlane, park maszynowy, czy np. salon samochodowy. Warto więc zamówić spot reklamowy kręcony z drona, i prezentujący Państwa firmę z zupełnie innej perspektywy. Jeśli są Państwo zainteresowani tego typu realizacją, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z nami.
2
Filmowanie Dronem uroczystości weselnych, Eventów, imprez plenerowych, spotkań towarzyskich i biznesowych.
Nie ulega wątpliwości że uroczystości ślubne lub ważne spotkania towarzysko-biznesowe powinny zawsze mieć właściwą oprawę filmową. I właśnie taką oprawę zapewni wykwalifikowany operator drona rejestrujący Państwa uroczystości rodzinne lub biznesowe. Dzięki temu zyskacie unikalne i niepowtarzalne zdjęcia i filmy, prezentujące dane wydarzenie z zupełnie innej perspektywy. Przy zastosowaniu odpowiedniej obróbki i montażu, film z tego typu uroczystości może stać się ozdobą rodzinnego archiwum lub atrakcyjną formą reklamy biznesowej. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami i uzyskania bardziej szczegółowych informacji ofertowych.
3
Filmy Reklamowe i Spoty dla biur turystycznych, pensjonatów, ośrodków wczasowych i hoteli.
Każdy kto choć raz przeglądał turystyczne oferty w Internecie, wie jak duże znaczenie ma właściwa prezentacja regionu lub ośrodka wczasowego do którego chcemy się udać. Odpowiednie zdjęcia i filmy z drona pozwalają nam w dużej mierze ocenić atrakcyjność i uroki danego regionu, a to w konsekwencji może się przełożyć na naszą decyzje o miejscu w którym będziemy wypoczywali. Niestety, do niedawna dla biur turystycznych atrakcyjna prezentacja miejsc i regionów turystycznych nie była rzeczą łatwą, jednak od kiedy pojawiła się możliwość realizacji filmów za pomocą drona, rynek tego typu usług został niebywale wzbogacony. Obecnie filmy i spoty reklamowe z drona dają firmą w branży turystycznej znacznie pełniejszą możliwość zaprezentowania swojego regionu i oferty wypoczynkowej. Mając spore doświadczenie w tego typu realizacjach zachęcamy do kontaktu z nami i uzyskania pełniejszej oferty usługowej.
4
Realizacje filmów z drona dla firm budowlanych, agencji nieruchomości, geodetów i ubezpieczalni.
Jednymi z pierwszych branży które wykazały duże zainteresowanie dronami i ich możliwościami były agencje nieruchomości, deweloperzy i firmy budowlane, które od razu dostrzegły potencjał drzemiący w tych urządzeniach. Oprócz wykorzystywania ich do prac geodezyjnych czy przeglądu różnego rodzaju instalacji, drony stały się doskonałym narzędziem wspomagającym marketing i sprzedaż. To właśnie za ich pośrednictwem można zaprezentować atrakcyjne usytuowanie działki, obejrzeć z każdej perspektywy oferowany dom, czy też rzeczywisty efekt realizacji budowlanej, nie opartej jedynie o wizualizacje graficzne. Dzięki droną firmy związane z branżą budowlaną zyskały bardzo przydatne narzędzie które w rękach sprawnego operatora zaprezentuje Państwa firmę, oferty i realizacje w bardzo atrakcyjnej i efektownej formie. Zachęcamy więc do kontaktu z nami i zamówienia odpowiedniej usługi na miarę własnych potrzeb.
5
Filmowanie z Drona zawodów sportowych, turniejów , wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.
Od kiedy w imprezach plenerowych pojawiły się drony, każde wydarzenie sportowe, rozrywkowe czy kulturalne zyskało znacznie pełniejszy efekt widowiskowy. Stało się tak dzięki temu iż drony umożliwią realizacje ujęć z perspektywy niedostępnej dla zwykłej kamery. Ma to olbrzymie znaczenie zwłaszcza przy sportach o charakterze widowiskowym i ekstremalnym, gdzie odpowiednie ujęcia mogą potęgować efekt finalny całej realizacji filmowej. To samo tyczy się kwestii różnego rodzaju koncertów i imprez o charakterze masowym, w wypadku potrzeby zarejestrowania takich ujęć, odpowiedni operator drona, daje nam olbrzymie pole do działania w tym zakresie. W ramach naszej oferty zapewniamy realizacje materiału filmowo zdjęciowego z każdej uroczystości o charakterze masowym.

Filmowanie z drona - cennik usług:

RODZAJ USŁUGI I CENA
1 wylot do 15 min filmu do 20 zdjęć, czas spędzony na planie filmowym do 1 godziny (nieobrobiony materiał filmowo zdjęciowy)
od 500 zł
2 wyloty do 30 min filmu do 40 zdjęć, czas spędzony na planie filmowym do 2 godzin (nieobrobiony materiał filmowo zdjęciowy)
od 800 zł
Realizacja 1 gotowego filmu z drona (nagranie, obróbka, napisy, muzyka, montaż)
od 1400 zł
* Realizacja 1 gotowego filmu z drona + kamery naziemnej (nagranie, obróbka, napisy, muzyka, montaż)
od 2000 zł
* Obsługa imprez okolicznościowych, spoty reklamowe, zamówienia indywidualne
cena do uzgodnienia
Zamieszczony cennik ma charakter szacunkowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
* Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od ustaleń indywidualnych.
- Dojazd na terenie Krakowa i okolic (do 15 km od centrum) w cenie.
- Przed realizacją zamówienia wymagamy wpłaty 50% zadatku.