Projekty Graficzne

projekty graficzne
ZADBAMY O WŁAŚCIWĄ OPRAWĘ GRAFICZNĄ DLA TWOJEJ FIRMY.
Zawód grafika, jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych na rynku pracy, bowiem zapotrzebowanie na tego typu usługi stale rośnie. Zasadniczo z usług grafików pośrednio lub bezpośrednio korzystamy wszyscy, gdyż to właśnie graficy przygotowują projekty pod strony internetowe, wizytówki, ulotki, banery, i wszelkiego rodzaju materiały reklamowe potrzebne do skutecznego prowadzenia firmy. Odpowiedni zakres wiedzy w tym temacie połączony z elastyczną umiejętnością obsługi najważniejszych programów graficznych oraz odpowiednim wyczuciem estetycznym, daje grafikowi potężne możliwości realizacji wielu ambitnych przedsięwzięć w tej branży.
1
PROJEKTY GRAFICZNE DO INTERNETU
Współczesny internet to połączenie wartościowej treści z atrakcyjną formą graficzną zachęcającą do zainteresowania się daną informacją lub ofertą. Proces ten przyjmuje naprawdę szereg różnych form, jednak bez wątpienia odpowiednia oprawa graficzna naszej strony lub jej poszczególnych elementów, ma bardzo duże znaczenie w skuteczności przekazu zarówno informacyjnego, jak i marketingowego. Działając wiec w obszarze internetu, odpowiednie wsparcie graficzne opracowywanych informacji ma dla nas kluczowe znaczenie. Dlatego gorąco Państwa zachęcamy do stałej współpracy z naszym zespołem graficznym, w ramach szeroko zakrojonych działań marketingowych w sieci, przygotowujemy wszelkie materiały graficzne do promocji strony w internecie, takie jak, grafiki stron, banery statyczne i animowane, buttony, wizualizacje graficzne, popup-y, grafiki mailingowe itp.
2
PROJEKTY GRAFICZNE DO DRUKU
Odpowiednie zaprojektowanie i przygotowanie materiałów do druku, wymaga od grafika dodatkowej wiedzy i umiejętności w tym zakresie. To właśnie na tym polu często powstają problemy związane z przeniesieniem graficznych elementów przygotowanych pod stronę internetową na element drukowany typu plakat, ulotka czy baner. Graficy internetowi nie maja potrzeby zaprzątania sobie głowy zmianą palety kolorystycznej, czy przygotowywania projektów rastrowych w dużej rozdzielczości (dpi). Właśnie dlatego tak ważna jest współpraca z zespołem grafików którzy zapewnią nam projekty dostosowane do oczekiwań i potrzeb. W ramach naszej oferty wykonamy projekty pod każdy baner, tablicę reklamową, witrynę sklepową, plakat czy ulotkę. Niezależnie na czym Państwo będziecie wykonywać taką reklamę, projekt wykonany przez nas zostanie odpowiednio przygotowany, dzięki czemu znacznie łatwiej będzie tworzyć spójny przekaz marketingowy oparty na wykorzystywaniu w różnych przestrzeniach reklamy tych samych elementów graficznych.
3
ANIMACJE
W branży informatycznej coraz częściej realizacje prostych animacji internetowych wykonuje się w oparciu o HTML5 w połączeniu z JavaScript i CSS3. Jednak przy realizacjach bardziej złożonych, wiele firm nadal korzysta z bogatych możliwości jakie daje w tym zakresie technologia Flash i zastosowanie języka ActionScript. Obecna dynamika zmian i możliwość łączenia technologii stosowanych w tym zakresie, pozwala na uzyskiwanie bardzo ciekawych efektów w realizowanych projektach. Jeśli pragniesz wykonać krótki spot reklamowy, baner na stronę, lub dodać atrakcyjne efekty do swojego filmu lub strony, zgłoś się do nas i sprawdź nasze możliwości.