Pakiet SEO VIP

Mimo tak wielu bardzo istotnych zmian jakie nastąpiły w ostatnim czasie w branży SEO, wartościowe publikacje i banery reklamowe nadal stanowią istotny element składowy w szerokim spectrum działań marketingowych. Odpowiednio przygotowane banery lub artykuły, o ciekawym przekazie i merytorycznej treści, wsparte linkiem do strony są często stosowane przy promocjach rozmaitych stron internetowych, ofert handlowych czy usługowych.

Dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy atrakcyjny pakiet SEO VIP, kierowany do wszystkich tych którzy pragną wesprzeć swoje działania marketingowe, promocyjne i pozycjonerskie. W ramach oferowanego pakietu, zapewniamy na każdej z poniżej wymienionych stron, publikacje unikalnego artykułu zawierającego link lub baner graficzny kierujący do Państwa strony. Dzięki zróżnicowanej formie przelinkowania jaką stosujemy w tym pakiecie (link tekstowy/baner) zapewniamy optymalną formę reklamy i podbicia rankingów strony.
Twoja reklama
na 30 stronach
przez 24 miesiące
Taniej już nie będzie
Koszt emisji twojej reklamy na każdej z naszych stron wynosi w tm pakiecie tylko 1,33 pln/miesiąc!

W cene wliczone jest:

- przygotowanie unikalnych publikacji i baneru.
- zamieszczenie ich zamiennie (link tekstowy w publikacji lub baner graficzny z linkiem) na każdej z poniżej wymienionych stron, w obrębie jednej podstrony.
- gwarancja utrzymania dodanego linku/baneru przez okres 24 miesięcy.

Tylko teraz, cena kompleksowa za tą usługę została obniżona z 1440 zł do kwoty 990 zł, nie trać wiec czasu i zadbaj już dziś!, o lepszy marketing dla swojej strony i firmy!, Na usługę wystawiamy rachunek.

Ważne:

1. Informujemy iż lista i charakter naszych stron może ulec zmianie jednak wszelkie zobowiązania wynikające z dodanych wpisów będą przez okres ich trwania zachowane.
2. Oferowany pakiet SEO VIP może być zrealizowany w odniesieniu do jednej dodanej strony (nie może on być rozkładany na kilka stron lub domen). Jeśli posiadasz więcej stron, dla każdej z nich musisz zamówić oddzielny pakiet.
3. Zastrzegamy sobie prawo dla odmowy realizacji usługi w wypadku gdy zgłaszany link/strona kieruje do treści wulgarnych, rasistowskich, pornograficznych, oraz w jakikolwiek sposób godzących w przyjęte normy społeczne, jak również gdy strona nie spełnia podstawowych wymogów ujętych w regulaminie. W takim wypadku wpłacona kwota jest zwracana w ciągu 7 dni roboczych.

LISTA STRON:

STRONY PAKIETU SEO VIP
argam.pl
dobrymotor.pl
modnecentrum.pl
foxblog.pl
autokurs.eu
designfox.pl
mojaochrona.eu
valder.pl
foxpress.pl
autokierunek.pl
edera.pl
zordan.pl
mojlekarz.eu
velon.pl
modnapara.pl
motoviper.pl
koban.pl
technikdruku.pl
krawatysklep.pl
badbox.pl
proviper.pl
autorecenzje.pl
technikdomu.pl
vipact.pl
eurotytan.pl
fotkaslubna.pl
meskifason.pl
sairus.pl
foxbook.pl
superurlop.eu
toplekarz.pl
#
- W celu realizacji zamówienia wypełnij poniższy formularz, a następnie kliknij kupuje pakiet SEO VIP i zrealizuj płatność.
- Czas realizacji zamówienia może wynieść maksymalnie do 10 dni roboczych.
- Po zrealizowaniu usługi otrzymasz od nas powiadomienie mailowe, wraz z listą linków do wpisów/banerów.
Wypełnij poniższy formularz i zamów usługę już dziś!
w celu wysłania wiadomości wpisz poniżej hasło: seopozycje i kliknij wyślij
W wypadku pytań lub niejasności prosimy o informacje na adres mailowy podany w zakładce Kontakt, postaramy się w jak najkrótszym terminie udzielić wyczerpujacych odpowiedzi.